Trwają zapisy na warsztaty programowania - semestr 20/21 r. Zapisz się na zajęcia >

Połączyła nas pasja

O nas

Pasja tworzenia, pasja podążania za trendami, pasja bycia fragmentem przyszłości. Ale przede wszystkim pasja, która każe nam przekazywać dalej swoje umiejętności. Jesteśmy programistami, praktykami, ludźmi chcącymi tworzyć przydatne narzędzi do rozwiązywania problemów. Wierzymy, że nasze doświadczenie pomoże kolejnym, młodym adeptom kodowania wejść w ten świat jeszcze szybciej i pewniej niż udało się to zrobić nam. Z tej pasji powstały warsztaty programowania dla dzieci w Jeleniej Górze, które dają nadzieję na nowych, świetnych specjalistów.

O nas

Technologie przyszłości


Cyfrowa rewolucja to już nie tylko gdybania futurologów, ale otaczająca nas rzeczywistość. Pędzimy w nieubłaganym tempie w stronę całkowitej cyfryzacji naszego świata. Zajęcia komputerowe dla dzieci, nie powinny już opierać się wyłącznie o naukę umiejętności obsługiwania prostych urządzeń. Już teraz wiele z nich to znajomość skomplikowanych funkcji, których starsze pokolenia nie są w stanie zrozumieć. Dlatego programowanie dla dzieci powinno pojawić się w szkołach i stać się elementarną umiejętnością, a nie wiedzą dla nielicznych.

Nasz cel


Naszym celem jest właśnie nauczenie młodego pokolenia, że nie tylko mogą być biernymi użytkownikami coraz to nowszych możliwości, ale mogą je też współtworzyć. Kurs programowania dla dzieci w Jeleniej Górze to nauka tych umiejętności, jak i ogólne przygotowanie do życia w coraz bardziej zautomatyzowanym świecie. Wszystko to, staramy się przekazywać w taki sposób, aby nauka programowania dla młodzieży, tej starszej i tej młodszej była interesującą porcją wiedzy, a nie kolejnym szkolnym obowiązkiem.

Dlaczego my?


Jesteśmy grupą pasjonatów, aktywnie pracujących zawodowo programistów i osób doświadczonych w przekazywaniu swojej wiedzy najmłodszym. Nasze warsztaty programowania dla dzieci, cieszą się sporym zainteresowaniem, między innymi dzięki naszym małym absolwentom, którzy wynoszą z naszej akademii nie tylko wiedzę, ale i chęci do dalszego rozwoju. Pełni pasji z certyfikatem ukończenia kursu, dzielnie maszerują w stronę kolejnych wyzwań, jakie przynosi im przyszłość.