Trwają zapisy na warsztaty programowania - semestr letni 2020 r. Zapisz się na zajęcia >

Naucz się programować!

Zapisy na kurs programowania

* Zapoznałem się z regulaminem i akceptuje jego warunki
Zapoznaj się z regulaminem
* Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności dostępną na stronie.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i promocyjnych od "Zaprogramowani.com z siedzibą w Wawrowie i Zielonej Górze" dostarczanych w postaci wiadomości informacyjnych o nowościach i promocjach.

Podane w formularzu kontaktowym dane osobowe będą przetwarzane przez firmę Guweris S.C. z siedzibą w Wawrowie, Osiedle bermudy 41, 66-400.
Podane dane osobowe będą używane do przetwarzania zapytań, reklamacji oraz pytań technicznych zgłaszanych za pomocą powyższego formularza na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako Administratora Danych.
Przysługuje Pani/Panu prawo do niewyrażenia zgody na przetwarzanie danych na podstawie uzasadnionego interesu Guweris S.C. ., chyba że będziemy w stanie znaleźć zgodne z prawem uzasadnienie tego procesu, które unieważni Pani/Pana interes lub prawa; albo z powodu roszczeń prawnych.
Rejestry wiadomości e-mail będą przechowywane przez 6 miesięcy, dane potrzebne do zarządzania sprawami przez okres 18 miesięcy, a w przypadku reklamacji przez okres 24 miesięcy.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, a także prawo wniesienia skargi do PUODO w przypadku podejrzenia, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO.
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów: przetwarzania zapytań, reklamacji oraz pytań technicznych.
W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych należy kontaktować się pod adresem email: pocztagorzow@gmail.com z dopiskiem polityka prywatności w temacie.


Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej lub wyrazić zainteresowanie ofertą, jaką jest kurs programowania dla dziecka w Jeleniej Górze, wypełnij formularz kontaktowy. Zwróć uwagę na wybór odpowiedniej miejscowości oraz grupy wiekowej i ewentualnej grupy pod kątem zaawansowania.

Dzięki temu szybko zorientujemy się jakie zajęcia komputerowe dla dzieci są dla Twojego dziecka odpowiednie. Pamiętaj, że możesz zarezerwować więcej niż jedno miejsce.

Co dalej?


Po wypełnieniu formularza i przesłaniu go do nas zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby jak najszybciej się Tobą skontaktować, dlatego zwróć szczególną uwagę na wpisanie prawidłowego numeru kontaktowego. Warsztaty programowania dla dzieci odbywają się zazwyczaj w wymienionym w formularzu terminie, jednak wszelkie dokładniejsze informacje podamy po bezpośrednim kontakcie oraz podczas spotkania organizacyjnego, gdzie będziesz mógł podpisać z nami umowę.